![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Вітання до Дня автомобіліста і дорожника_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2016-10/123.jpg?itok=OWwYz_R4)
Вітання до Дня автомобіліста і дорожника
Шановні колеги!
Щороку в останню неділю жовтня відзначається День автомобіліста і дорожника. З цієї нагоди звертаюся до усіх автомобілістів і автолюбителів ПАТ “Вінницяобленерго” з щирими словами вітання. Особлива відзнака і подяка нашим транспортникам: водіям, ремонтним робітникам і майстрам, диспетчерам, інженерно-технічним працівникам, керівникам служби транспорту та логістики і всім тим, чиє життя пов'язане з дорогою. Без щоденної роботи кожного з вас просто не можливо уявити сучасного життя компанії. Тож приймайте найкращі вітання у День автомобіліста! Бажаю усім здоров'я, щастя, добробуту, сімейного затишку, нових трудових здобутків і, звичайно, зеленої вулиці на мирних життєвих і автомобільних шляхах!
З повагою генеральний директор ПАТ”Вінницяобленерго” Андрій Поліщук