![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Вітаємо з перемогою!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-01/1_a.jpg?itok=4nkICAOC)
Вітаємо з перемогою!
30 January 2017
«Енергетик» - лідер і впевнено просувається до фіналу міського Чемпіонату з футзалу вищої ліги, що триває у Вінниці. 29 січня наші спортсмени у захоплюючому двобої перемогли суперників - команду Державної фіскальної служби з рахунком 4:1. Вітаємо! Так тримати! Наступна гра за участі нашої команди відбудеться 5 лютого з МФК «Куба» о 14.00. Місце проведення - спорткомплекс «Нокаут». Тож готуймося вболівати.
Нижче – кілька світлин з останнього матчу. Їх зробив економіст з планування економічного відділу Товариства Володимир Тодощак.