![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 З Днем єднання!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-02/image1.jpg?itok=AmrsK7A5)
З Днем єднання!
16 February 2022
Сьогодні вперше відзначаємо такий ДЕНЬ Згідно Указу Президента нашої держави. Енергетики Вінниччини за консолідацію українського суспільства! Закликаємо до єднання усіх, хто любить Україну і щиро бажає їй МИРНОГО, УСПІШНОГО і ПРОЦВІТАЮЧОГО МАЙБУТТЯ! Будьмо непохитними у нашій вірі! Великий і миролюбний український народ НІХТО і НІКОЛИ НЕ ЗДОЛАЄ! НАША СИЛА – в ЄДНАННІ! Підприємство енергетиків Вінниччини працює далі на благо рідної держави. Все буде добре! Слава Україні!
Генеральний директор АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» Андрій Поліщук та колектив підприємства.