![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Зі святом Збройних Сил України!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2016-12/20340686.jpg?itok=wfmaz5ut)
Зі святом Збройних Сил України!
Дорогі колеги!
Сьогодні, 6 грудня, віддаємо шану тим, хто захищає мир і спокій нашої країни – усім захисникам Збройних Сил України.
В усі часи боронити і захищати рідну землю було святим обов’язком чоловіків - справжніх і мужніх, істинних патріотів і лицарів. Нині 12 працівників нашого Товариства – як військовики-контрактники несуть службу на сході, у зоні АТО. Ще сімох призвано до строкової служби у лавах вітчизняної армії. Загалом за останні 3 роки 132 енергетика побувало в зоні АТО, 45 з них стали учасниками бойових дій. Увесь колектив ПАТ «Вінницяобленерго» пишається вами, шановні!
Щиросердно вітаю всіх захисників, хто гідно стояв, стоїть і стоятиме на варті нашої держави. Бажаю всім міцного здоров’я і щастя, достатку і благополуччя! Нехай тільки добро сіється світом, змінюючи його на краще!
Добра всім і миру!
З вдячністю та повагою генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук.