![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Час передачі показів за спожиту електроенергію._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-02/274463676_320896870080987_1348873774196483258_n.jpg?itok=yrmCN4uu)
Час передачі показів за спожиту електроенергію.
28 February 2022
ШАНОВНІ ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ!
Відучора, 27 лютого, і до 3 березня включно триватиме передача показів приладів обліку електроенергії за попередній місяць. Будь ласка, просимо робити це через електронні засоби передачі, а саме через наші онлайн сервіси - VIBER і TELEGRAM. Тим самим Ви розвантажите роботу операторів кол-центра, які цілодобово приймають дзвінки від споживачів з інших не менш важливих питань. Дякуємо за розуміння! Енергетики докладають максимальних зусиль, аби Вінниччина була зі світлом у цей нелегкий для усіх нас час.
Нагадаємо, решта способів передачі показів - на сайті підприємства за посиланням.
Дякуємо, що Ви з нами, будьте здоровими, МИРУ усім!