Час передачі показів за спожиту електроенергію.
28 лютого 2022
ШАНОВНІ ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ!
Відучора, 27 лютого, і до 3 березня включно триватиме передача показів приладів обліку електроенергії за попередній місяць. Будь ласка, просимо робити це через електронні засоби передачі, а саме через наші онлайн сервіси - VIBER і TELEGRAM. Тим самим Ви розвантажите роботу операторів кол-центра, які цілодобово приймають дзвінки від споживачів з інших не менш важливих питань. Дякуємо за розуміння! Енергетики докладають максимальних зусиль, аби Вінниччина була зі світлом у цей нелегкий для усіх нас час.
Нагадаємо, решта способів передачі показів - на сайті підприємства за посиланням.
Дякуємо, що Ви з нами, будьте здоровими, МИРУ усім!