ПАРАМЕТРИЗАЦІЯ ЛІЧИЛЬНИКІВ

У відповідності до вимог п. 2.5.4. Кодексу комерційного обліку Оператором системи безоплатно  виконується первинна параметризація багатозонних (багатотарифних) лічильників електричної енергії для індивідуальних побутових споживачів (при першому їх установленні або якщо після проведення періодичної повірки, технічного обслуговування або ремонту лічильника встановлена параметризація не збереглася), а також перевірка за власною ініціативою первинної параметризації придбаних споживачами багатозонних (багатотарифних) лічильників під час введення їх в облік на місці встановлення.

Усі інші види та способи параметризації багатозонних (багатотарифних/диференційованих по періодам доби) лічильників електричної енергії (в т.ч. для непобутових споживачів та у разі звернення побутового споживача щодо зміни кількості тарифних зон) виконується за рахунок споживача як платна послуга.

Типовий протокол параметризації багатотарифного лічильника електричної енергії на 2 зони доби для побутового споживача
Типовий протокол параметризації багатотарифного лічильника електричної енергії на 3 зони доби для побутового споживача
Типовий протокол параметризації диференційованого за годинами доби лічильника електричної енергії для непобутового споживача
Поділитись: