Незаконний сумісний підвіс

Відповідно до вимог ст.14 Закону України "Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж" №1834-VIII від 07.02.2017 року та п. 37-40 Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта енергетики, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2018 року №853 (надалі – Правила), АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» (надалі – Товариство) повідомляє наступне. Під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики працівниками Товариства виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікацій (волоконно-оптичних ліній зв’язку).

 За цими фактами працівники Товариства склали акти про неправомірне розміщення технічних засобів телекомунікацій.

 Власникам технічних засобів телекомунікацій, самовільно розміщених на елементах інфраструктури об’єктів електроенергетики, протягом 30 календарних днів з дня розміщення відповідної інформації на веб-сайті Товариства необхідно звернутись для узгодження умов розташування технічних засобів телекомунікацій або здійснити демонтаж технічних засобів телекомунікацій. У разі невиконання, Товариство має право самостійно їх демонтувати та вимагати від власника технічних засобів телекомунікацій відшкодування вартості виконаних робіт (п. 38 Правил).

У разі наявності у власника технічних засобів телекомунікацій, щодо якого оприлюднена інформація та вимога щодо демонтажу належних йому технічних засобів телекомунікацій, підстав, що підтверджують договірний порядок використання ним елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, він повинен повідомити про це Товариство протягом 30 календарних днів із дня розміщення інформації на веб-сайті Товариства (п. 39 Правил).

Товариство не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікацій в результаті їх демонтажу (п. 40 Правил).

Перелік незаконно розміщеного обладнання наведений нижче у прикріплених додатках.

 

Додатки: 

 

Акт обстеження сумісного підвісу обладнання ФОП Ладович І.В. 
Акт обстеження сумісного підвісу обладнання ПП ВІНАСТЕРІКС Літинські ЕМ
Акт обстеження сумісного підвісу обладнання ПП ВІНАСТЕРІКС Хмільницькі ЕМ
Поділитись: