Оплата

Шановні споживачі електроенергії!

АТ «Вінницяобленерго»  повідомляє Вас, що змінились терміни щомісячної оплати та умови відключення/повторного підключення. Зміни відбулись відповідно до нових «Правил роздрібного ринку електричної енергії», які затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 312 від 14.03.2018 року, попередні нормативні документи з питань постачання електричної енергії втратили чинність.

Згідно «Правил роздрібного ринку електричної енергії», терміни щомісячної оплати та умови відключення/повторного підключення змінились. Рахунок за спожиту електричну енергію сплачується протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка побутовим споживачем, але не пізніше 20 календарного дня після закінчення розрахункового періоду, якщо договором не встановлено інший термін.

Припинення постачання електричної енергії споживачу у випадку наявності заборгованості з оплати за спожиту електричну енергію здійснюється електропостачальником за умови попередження споживача не пізніше ніж за 10 робочих днів до дня відключення.

Відновлення електроживлення таких електроустановок здійснюється протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості тільки після усунення споживачем порушень (заборгованості) та відшкодування споживачем витрат на здійснення робіт з припинення та відновлення електроживлення електроустановки. Наголошуємо, що відключення проводиться незалежно від суми боргу за спожиту електричну енергію.

Шановні споживачі, просимо дотримуватися термінів щомісячної оплати та уникати виникнення заборгованості за спожиту електроенергію.

Поділитись: