![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 НІ ВІЙНА, НІ ПЕКЕЛЬНА ЛІТНЯ СПЕКА НЕ Є ПЕРЕШКОДОЮ ДЛЯ РОБОТИ ЕНЕРГЕТИКІВ._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-07/0-02-05-34cc14f21d201546240199b901547ff859079288578a2ff2d2d9a323f3ee84fb_82555082bb3ff470.jpg?itok=RUf3uNSa)
НІ ВІЙНА, НІ ПЕКЕЛЬНА ЛІТНЯ СПЕКА НЕ Є ПЕРЕШКОДОЮ ДЛЯ РОБОТИ ЕНЕРГЕТИКІВ.
Ми продовжуємо свою щоденну працю у штатному режимі, розуміючи наскільки це важливо для нашої країни та Вінниччини зокрема. Виконуємо поставлені виробничі завдання чітко та у визначені строки.
Ось, наприклад, на фотосвітлинах від працівників одного із наших підрозділів – СО «Хмільницькі ЕМ», що зроблено днями, можна побачити моменти розчистки охоронних зон ліній електропередач від зелених насаджень, а також профілактичні, ремонтні та відновні роботи.
Як зазначив директор Хмільницьких ЕМ Олександр Плотиця, нині особлива увага в колективі приділяється організації режиму праці та відпочинку в умовах підвищеної літньої температури у понад 30 градусів. За його словами, проводяться відповідні інструктажі для персоналу, наголошується на необхідності додаткових перерв у роботі, усі робочі місця забезпечуються питною водою.
- Робота енергетиків не припиняється навіть у таку спеку. В колективі всі стараються працювати на відмінно, бо розуміють важливість наших зусиль для країни і для Перемоги, - сказав Олександр Плотиця.
На фото: розчистка траси на території Калинівської дільниці електромереж, проведення профілактичних робіт на території Козятинської дільниці та ремонт будівлі ЗТП у Хмільнику.