![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 З Днем Конституції України!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-06/z-dnem-1-1160x6532.jpg?itok=yg3p7rlR)
З Днем Конституції України!
28 June 2022
Нині Україна в кожному з нас! Ми «єсть НАРОД, якого Правди Сила ніким звойована ще не була»! Разом долаємо ворожу агресію, разом йдемо до Перемоги, разом все витримаємо і розбудуємо майбутнє нашої вільної незалежної держави - повноправної учасниці світового європейського співтовариства! Тож у нас, дорогі українці, шановні енергетики, багато роботи! Працюємо далі та перемагаємо!