З Днем Конституції України!
28 червня 2022
Нині Україна в кожному з нас! Ми «єсть НАРОД, якого Правди Сила ніким звойована ще не була»! Разом долаємо ворожу агресію, разом йдемо до Перемоги, разом все витримаємо і розбудуємо майбутнє нашої вільної незалежної держави - повноправної учасниці світового європейського співтовариства! Тож у нас, дорогі українці, шановні енергетики, багато роботи! Працюємо далі та перемагаємо!