![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 3-го лютого - останній день передачі даних лічильника за січень._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-02/lampochka1.jpg?itok=R3cNKrnd)
3-го лютого - останній день передачі даних лічильника за січень.
03 February 2023
Шановні побутові споживачі! Нагадуємо, що сьогодні, 3 лютого – останній день передачі показів приладу обліку електроенергії за попередній місяць.
Найзручніші способи передачі - через наші онлайн сервіси - VIBER, TELEGRAM, особистий кабінет, мобільний додаток. Усі решта - на нашому сайті за посиланням.
Бажано передавати покази у чітко зазначені дні, інакше фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії споживачем за січень визначатиметься розрахунковим шляхом за значенням середньодобового, а не фактичного обсягу споживання електроенергії. Якщо у помешканні тимчасово ніхто не проживає і споживання електроенергії не було, тоді надайте попередні дані лічильника.