![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 6 планшетів для наших військових_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-09/380882423_676185734497914_7915256496943436513_n.jpg?itok=kE_GjTGv)
6 планшетів для наших військових
20 September 2023
+1 добра справа в карму)
Сьогодні до Товариства завітали хлопці які «тримають небо». Військові Вінницької авіаційної частини. Із ними у АТ "Вінницяобленерго" свій особливий зв'язок. Ви знаєте, що при нагоді ми завжди допомагаємо нашим воїнам пришвидшити перемогу.
Так сьогодні передали 6 планшетів Аpple ( нашим військовим тільки найкраще) для виконання бойових завдань. На пам’ять від авіаційної частини отримали подяки.
Однак, для нас найбільша нагорода - це дружба із такими людьми. І ми пишаємося, що можемо сісти за один стіл із нашими героями і просто поговорити, посміятися разом. А потім так само разом тримати фонт. Ми –енергетичний, вони –військовий.
Дякуємо за дружбу. Нехай кожен політ буде вдалим!
![*](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1365/inline-images/380873264_676185681164586_5530640008680444960_n.jpg?itok=fXm-U5Re)