![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 60 населених пунктів досі знеструмлено. Тривають відновлювальні роботи._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-01/000.jpg?itok=dwwXMjdE)
60 населених пунктів досі знеструмлено. Тривають відновлювальні роботи.
17 January 2023
Станом на 09.00 годину 17 січня в області залишаються знеструмленими через наслідки обледеніння 60 населених пунктів на територіях Жмеринських та Могилів-Подільських електромереж. Про це повідомив начальник центральної диспетчерської служби АТ «Вінницяобленерго» Василь Поліщук. За його словами, аварійно-ремонтні бригади та спецтехніка минулої доби працювали до пізнього вечора. Зранку, 17 січня, роботи з усунення наслідків негоди продовжуються. До кінця поточної доби енергетики обіцяють відновити електропостачання споживачам в зазначених районах електромереж.