![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Андрій Поліщук:«Сонячна енергетика-не мрія, а реальність»_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-11/1-_na_sayt.jpg?itok=TWte2CLR)
Андрій Поліщук:«Сонячна енергетика-не мрія, а реальність»
Поки світить сонце – доти вироблятиметься безпечна для довкілля і, як доводять приклади із життя вінничан, економна альтернативна сонячна енергія. За останні 5 років у Вінницькій області встановлено 20 сонячних електростанцій (СЕС). У перспективі планується збільшення їх кількості. Лише протягом минулого, 2017 року, по місту Вінниця з ПАТ «Вінницяобленерго» укладено 5 договорів про купівлю-продаж електричної енергії, виробленої з енергії сонячного випромінювання генеруючими установками приватного домогосподарства, а по області – 38. Загалом за 5 років укладено 97 таких договорів. Попит на встановлення сонячних панелей на дахах будинків зростає, а інвестування у сонячну енергетику стає вигідним.
Про це, а також інше щодо теми сонячної відновлювальної енергетики, розповів журналістам телеканалу «ВІТА» генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук. Зокрема з його розмови із журналісткою Марією Супрун можна дізнатися, що необхідно для того, аби встановити сонячні панелі на даху власної оселі чи підприємства; куди варто звертатися, які дозвільні документи слід готувати; чи передбачається часткова компенсація тощо. Тож дивимося новини телеканалу «ВІТА» вже сьогодні, 30 листопада, о 19.00 та 22.00 (повтор).