![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Брифінг щодо працевлаштування демобілізованих Захисників України._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-08/img_1468.jpg?itok=KzY9fGv3)
Брифінг щодо працевлаштування демобілізованих Захисників України.
01 August 2023
ВОЇНИ СВІТЛА - З ВОЇНАМИ ЗСУ: ШАНА, ДОПОМОГА, ПІДТРИМКА,
Демобілізовані Захисники України потребують особливої уваги, реабілітації та адаптації. Найважче для них повернутися до буденного та мирного життя. І РОБОТА стає найкращим і найефективнішим способом адаптації. АТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО" готове у тому допомогти!
Дякуємо Вінницька обласна державна адміністрація (організація брифінга) та усім зацікавленим ЗМІ за можливість про це розповісти широкому колу вінничан. Сподіваємось на подальшу співпрацю. Відео з брифінга за участі директора з персоналу АТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО" Раїси Козаченко за посиланням .