![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Час передачі показів електролічильника._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-09/384750532_679956177454203_5815781950419397276_n.jpg?itok=gExBnB9N)
Час передачі показів електролічильника.
30 September 2023
ЧАС ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗІВ ЕЛЕКТРОЛІЧИЛЬНИКА.
Шановні споживачі! Повідомляємо, що з 29 вересня і до 3 жовтня включно триватиме період передачі показів приладів обліку електроенергії. Про усі способи передачі завжди можна дізнатися з нашого сайту
Радимо найшвидший і найпрактичніший – через дистанційно-електроні онлайн-сервіси - Viber і Telegram
З Viber-бот від АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» Ви також зможете виконати низку ще й інших операцій, а саме - оплатити рахунок, дізнатися про вимкнення в мережі, подати заявку про відсутність електроенергії тощо.
Будь ласка, передавайте покази вчасно! Це забезпечить Вам гарантію коректного формування рахунку за спожиту електроенергію.
Здоров’я усім, перемоги і мирного неба!