![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Час передачі показів лічильника._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-08/kartinka-pokazi-kopiya.jpg?itok=dXHjDpQP)
Час передачі показів лічильника.
31 August 2023
Повідомляємо, що відучора, 30 серпня, і до 3 вересня включно триватиме період передачі показів приладів обліку електроенергії. Про усі способи передачі завжди можна дізнатися з нашого сайту.
Радимо найшвидший і найпрактичніший – через дистанційно-електроні онлайн-сервіси - Viber і Telegram
З Viber-бот від АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» Ви також зможете виконати низку ще й інших операцій, а саме - оплатити рахунок, дізнатися про вимкнення в мережі, подати заявку про відсутність електроенергії тощо.
Будь ласка, передавайте покази вчасно! Це забезпечить Вам гарантію коректного формування рахунку за спожиту електроенергію.
Здоров’я усім, перемоги і мирного неба!