![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Через негоду маємо аварійні вимкнення_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-06/moln.jpg?itok=X9cxxFlb)
Через негоду маємо аварійні вимкнення
Сильні пориви вітру та гроза наробили шкоди в окремих районах області. На 6-ту годину ранку 37 населених пунктів аварійно відключено від електропостачання, 6 з них – частково. Вимкнено 228 трансформаторних підстанцій (ТП), 19 повітряних ліній (ПЛ) 6-10 кВ.
13 аварійно-ремонтних бригад ПАТ «Вінницяобленерго» ведуть відновлювальні роботи у Барському, Гайсинському, Жмеринському, Замостянському, Могилів-Подільському, Мурованокуриловецькому, Погребищенському і Тульчинському районах.
На 10-ту годину без світла залишаються 34 населених пункти, 6 – частково, 197 ТП, 19 ПЛ 6-10 кВ, з яких 7 – частково.
На 12-ту годину лишаються обезточеними 19 населених пунктів, 106 ТП, 12 ПЛ 6-10 кВ. Роботи тривають.
На 18-ту годину електропостачання відновлено. Гарних усім вихідних!