![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Через негоду маємо знеструмлення в електромережах._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-07/1_5.jpg?itok=6kuV5EjO)
Через негоду маємо знеструмлення в електромережах.
26 July 2023
Минулої ночі територією Вінниччини, переважно через Гайсинський, Жмеринський і Тульчинський райони, пронісся смерч та пройшов грозовий фронт. Негода встигла наробити лиха: повалила дерева, порвала лінії електропередач, зірвала дахи в оселях. Найбільше постраждали Бершадська, Барська та Крижопільська громади. Станом на 09.00 год. поточної доби залишається знеструмленими 33 лінії електропередач, відсутність електроенергії у 61 населених пунктах, з них у 10-ти - частково. Ремонтні бригади енергетиків області працюють у посиленому режимі. Про перебіг відновлення електропостачання будемо повідомляти впродовж дня.