![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Дбаємо про чисте довкілля._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-08/1_4.jpg?itok=zFwFpyim)
Дбаємо про чисте довкілля.
17 August 2023
Днями відбувся вивіз ПЕТ пляшок та іншої вторинної сировини з територій виробничих підрозділів Товариства, а саме вулиць Пирогова 131, Пирогова 174, Гніванське шосе 1, Енергетична 5, С. Зулінського 9. Організувала і провела таку екологічну акцію провідний інженер виробничо-технічної служби Товариства (ВТС) Оксана Лукашевич. За її словами, понад 100 кг пластику і упаковочної тари відправлено на вторинну сировину ТОВ "ЕКО-Сервіс". Енергетики постійно беруть участь в подібного роду екологічних акціях. Ми - за чисте довкілля!