День охорони праці
Проведення Дня охорони праці в Товаристві є додатковим заходом щодо повсякденної роботи з охорони праці і одним з найбільш ефективних засобів контролю дотримання вимог правил безпеки, виробничої санітарії і гігієни праці. Безпосередньо в проведенні Дня охорони праці приймає участь значна кількість посадових осіб та фахівців, при особистій участі перших керівників Товариства.
Так Директор з охорони праці Володимир Віштак та начальник служби охорони праці Сергій Козак відвідали Теплицьку дільницю СО «Гайсинські ЕМ» та безпосередньо «Гайсинські ЕМ» відповідно. Заступник начальника служби охорони праці Максим Никитенко взяв участь в проведенні Дня ОП в службах високовольтних мереж. Провели перевірку згідно тематики Дня ОП, роз’яснювальну роботу з персоналом.