![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 До Міжнародного Дня захисту дітей _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2018-05/p5090579.jpg?itok=l_gLf3xw)
До Міжнародного Дня захисту дітей
22 May 2018
Незабаром Міжнародний День захисту дітей, що традиційно відзначається 1 червня. Саме до цієї дати профспілковий комітет ПАТ «Вінницяобленерго» підготував для малечі працівників Товариства відвідування Вінницького академічного обласного театру ляльок (вул. Л.Толстого, 6). Хлопчики і дівчатка віком до 10 років переглянуть пригодницьку казку польського автора Я.Вільковського за режисерською постановкою заслуженого артиста України В.Лісового «Ведвежатко Рім-Тім-Ті». Початок вистави у суботу, 2 червня, об 11.00. Запис бажаючих проводиться у профкомі, к. № 301, тел. 65-50-23.