![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 До уваги споживачів електроенергії!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2014-12/img_7049_0.jpg?itok=zP3HatF0)
До уваги споживачів електроенергії!
08 December 2014
ПАТ “Вінницяобленерго” повідомляє, що сьогодні, 8 грудня 2014 року, з 10:17 год. по команді диспетчера центральної диспетчерської служби НЕК «Укренерго» знову введено в дію графіки аварійних відключень електроенергії на території Вінницької області. Обмеження потужності складає 75 МВт. Для ПАТ «Вінницяобленерго» введення графіків аварійних відключень, тривалість і обсяги відключень електроенергії регламентовані диспетчером НЕК «Укренерго».