![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 До уваги журналістів! Анонс!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2014-12/img_0796.jpg?itok=FmIgV_mf)
До уваги журналістів! Анонс!
01 December 2014
2 грудня, о 10.00 в актовій залі ПАТ “Вінницяобленерго” (м. Вінниця, вул. Першотравнева, 2) відбудеться брифінг для журналістів обласних ЗМІ за участі генерального директора Товариства Андрія Поліщука. Тема брифінгу: “Введення в дію графіків аварійних відключень електроенергії”.
Більш докладна інформація за телефоном - 65- 52-03 та 65-96-07.
Прес-служба ПАТ “Вінницяобленерго”