![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Допомагаючи, прискорюємо спільну Перемогу!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-07/4.jpg?itok=UX4iS9Qm)
Допомагаючи, прискорюємо спільну Перемогу!
АТ «Вінницяобленерго» відгукнулося на потребу в допомозі жителям Херсонщини та колегам з Акціонерне товариство "Херсонобленерго". За сприяння Вінницька обласна державна адміністрація ремонтна бригада у складі 8-ми працівників високовольтних мереж вирушила сьогодні до Херсонської області аби допомогти з відновленням зруйнованих об’єктів енергопостачання. Нині значна кількість тамтешніх ліній електропередач 35кВ і вище потребують термінового відновлення, а місцеві жителі – повернення світла. Бригада вінничан працюватиме на одному з енергетичних об’єктів. Для роботи бригада укомплектована усім необхідним знаряддям та спецтехнікою.
Не зважаючи на нинішню фінансову скруту підприємства, керівництво АТ «Вінницяобленерго» та профспілковий комітет подбали про заходи безпеки наших працівників і забезпечили їх бронежилетами та шоломами. Також знайшли можливість забезпечити кожного продуктами харчування, водою, медикаментами і усім необхідним на час роботи у Херсонській області.
Додамо, що над відновленням об’єктів електропостачання південних деокупованих територій працюють нині енергетики чи не з усієї України. Боротьба за це триває на щойно розмінованих територіях і часто під артобстрілами ворога. Ризикуючи життям наші невтомні Воїни Світла роблять надможливе! Щира подяка! Свято віримо, що вони з усім справляться і чекаємо кожного з поверненням!