![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Енергетики Вінниччини щодня сумлінно у праці. _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-05/4_0.jpg?itok=RHX1MmDV)
Енергетики Вінниччини щодня сумлінно у праці.
04 May 2023
Ні терористичні агонії ворога, ні природні катаклізми, ніщо і ніхто не завадить енергетикам відповідально виконувати свою роботу на користь людям і країні. Вдень і вночі працівники Товариства тримають ситуацію під контролем та із знанням справи забезпечують надійний розподіл електроенергії. Працюємо і наближаємо ПЕРЕМОГУ!
На світлинах: працівники оперативно-виїзних бригад АТ «Вінницяобленерго» під час виконання виробничих завдань.