![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Герої енергетичного фронту._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-06/7bf44339-f3f1-4194-aa5d-123c8f52a5e8.jpg?itok=IfRkRv7G)
Герої енергетичного фронту.
Вони не люблять, коли їх так називають. Кажуть, що скромно виконують свою роботу, від якої залежить комфортне життя в кожній вінницькій оселі і стала робота економіки та бізнесу. Хіба що в час війни більше відповідальності та й працюють за себе і за тих, хто на запеклому бойовому фронті. Саме ті хлопці, наголошують, і є справжніми Героями!Енергетики Вінницьких міських ЕМ (ВМЕМ) чекають повернення своїх колег з передової та сумлінно виконують щоденні професійні завдання. Все роблять для того, аби якнайскоріше наблизити Перемогу.
На світлинах: електромонтер з експлуатації розподільних мереж 5-ої групи ДЕЕ№2 ВМЕМ Олександр Хацаюк та працівники бригади дільниці експлуатації електромереж №5 ВМЕМ (майстер Василь Казчук) і бригади дільниці ТП ВМЕМ (майстер Василь Лущ) під час виконання виробничих завдань.