![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Готуємося до зими, не втрачаємо жодного дня!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-06/222.jpg?itok=sD0JqMPz)
Готуємося до зими, не втрачаємо жодного дня!
14 June 2023
Директор технічний АТ «Вінницяобленерго» Віктор Степанець з іншими представниками критичної інфраструктури взяв участь у засіданні Оперативного штабу з підготовки до опалювального сезону, який зібрав міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Йшлося про забезпечення стабільного проходження осінньо-зимового періоду в умовах війни. Деталі – за посиланням.