![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Із спортивного життя енергетиків._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2021-05/3_0.jpg?itok=UbnbGl-k)
Із спортивного життя енергетиків.
21 May 2021
Турнір з настільного тенісу серед працівників структурних підрозділів АТ «Вінницяобленерго» відбувся днями на базі одного з виробничих приміщень Товариства. Участь у них, зокрема, взяли працівники управління Товариства, Вінницьких східних ЕМ, Хмільницьких ЕМ, Жмеринських ЕМ, Тульчинських ЕМ, а також представники ТОВ «Енера Вінниця». Конкуренцію багаторічним учасникам улюбленої енергетиками гри склала і молодь. В результаті змагань перше місце посів інженер з аналізу ТВЕ Хмільницьких ЕМ Олександр Євтухівський. Друге місце у охоронника ВОХР управління Товариства Михайла Клюка, третє – у інженера-програміста Вінницьких східних ЕМ Володимира Годуна. Вітаємо переможців! Усі вони отримали нагороди - нові тенісні столи, про закупку яких зазделегідь подбав профком Товариства.
- Сподіваємось, нове тенісне знаряддя знадобиться в трудових колективах і в перервах між виробничими справами збиратиме усіх любителів настільного тенісу і, таким чином, допоможе відпочити від роботи та зарядитися позитивними емоціями, - сказав голова профспілкового комітету АТ «Вінницяобленерго» Олександр Вдовиченко під час вручення нагород призерам спортивного турніру.