![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Конкурс професійної майстерності майстрів, електромонтерів по експлуатації розподільчих електромереж ПАТ «Вінницяобленерго»_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2014-06/222.jpg?itok=mrbLUBH4)
Конкурс професійної майстерності майстрів, електромонтерів по експлуатації розподільчих електромереж ПАТ «Вінницяобленерго»
Фінальні змагання конкурсу професійної майстерності майстрів, електромонтерів по експлуатації розподільчих електромереж ПАТ "Вінницяобленерго", які проходили на навчально-тренувальному полігоні Могилів-Подільських ЕМ з 3 по 5 червня 2014 року, завершено. Змагання організовуються і проводяться щорічно під егідою технічної дирекції Товариства спільно з дирекцією з охорони праці та спеціаліста з пожежної безпеки. Змагання мають за мету визначення рівня професійної підготовки майстрів і бригад електромонтерів з експлуатації розподільчих мереж підвищення кваліфікації персоналу, пошуку резервів виробництва, профілактики виробничого травматизму, пропаганди та обміну передовим досвідом.
Вісім бригад-фіналістів розподільчих мереж взяли участь у змаганнях.
За результатами 6-и етапів і екзамену з перевірки знань з питань охорони праці, пожежної безпеки, технології робіт місця у призовій трійці розподілилися наступним чином:
І місце – у бригади Тростянецьких ЕМ;
ІІ місце – бригада Барських ЕМ;
ІІІ місце виборола бригада Крижопільських ЕМ.