![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Користуйтесь нашими електронними сервісами! _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-03/265d4dbc1b83bfdf9caf37b645ec739096b9234e.jpg?itok=utIwFmha)
Користуйтесь нашими електронними сервісами!
08 March 2023
За лютий 2023 р. побутовими споживачами Вінниці та області через електронні сервіси VIBER і TELEGRAM самостійно внесено 100 857 показів з фотофіксацією лічильника (VIBER – 91 473, TELEGRAM – 8 104). Через особистий кабінет – отримано 39 550 показів. Через мобільний додаток – 11 795 показів. У загальному підсумку передача показів та фотографій лічильників через наші електронні сервіси складає 20 % від загальної кількості діючих точок обліку. Найбільш активними виявилися споживачі Вінницьких МЕМ та Хмільницьких ЕМ.
Шановні вінничани - споживачі електричної енергії, користуйтесь нашими електронними сервісами і надалі!
Це швидко і зручно!