![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Нарада директорів з інформаційних технологій_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2019-06/1_0.jpg?itok=R58ZyM2V)
Нарада директорів з інформаційних технологій
18 June 2019
Днями у Товаристві відбулась ІТ-нарада за участю представників АТ «Вінницяобленерго», ПАТ «Сумиобленерго», АТ «Чернігівобленерго», ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» та ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія».
Метою такого зібрання було обговорення питань взаємодії оператора системи розподілу з постачальними енергокомпаніями. Окремий блок наради учасники присвятили обговоренню концепції кібербезпеки підприємств, обміну досвідом із впровадження ІТ-проектів SAP IS-U та систем електронного документообігу.