![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Нарада ІТ директорів_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2018-10/9d142700-79c2-4838-ab40-98c27bd26671.jpg?itok=zmkDnwb2)
Нарада ІТ директорів
18 October 2018
Днями в управлінні нашого Товариства відбулась ІТ- нарада за участю ПАТ «Сумиобленерго», ПАТ «Чернігівобленерго», ТОВ «Луганськобленерго», а також ПАТ «Вінницяобленерго». Про це повідомив заступник директора з ІТ Товариства Юрій Павлівський.
За його словами, метою такого зібрання було обговорення питань відокремлення оператора системи розподілу від системи постачання електричної енергії. Окремий блок наради присвятили обміну досвідом з впровадження ІТ-проектів SAP IS-U, систем електронного документообігу. По закінченню роботи гості взяли участь в екскурсії, оглянувши пам’ятки осінньої Вінниці на екскурсійному трамваї.