![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Нарада з питання недопущення електротравматизму з персоналом Товариства._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-10/1_0.jpg?itok=k4W3N8eG)
Нарада з питання недопущення електротравматизму з персоналом Товариства.
05 October 2023
За ініціативи Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці в АТ "Вінницяобленерго" провели спільну технічну нараду по темі безумовності виконання заходів щодо недопущення електротравматизму з персоналом Товариства.
Під час наради її учасники спільно скоординували роботу підрозділів нашого підприємства.
Зокрема вирішили:
1. залучати представників Державної служби з питань праці до проведення заходів по роботі з персоналом щодо безпечного виконання робіт в діючих електроустановках (в тому числі технічного навчання та проведення Днів охорони праці);
2. посилити контроль керівниками структурних одиниць та підрозділів Товариства за виконанням робіт підвищеної небезпеки з особистим виїздом на робочі місця.