![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Настав час передачі показів електролічильника. _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-03/222222.jpg?itok=s-twtOrJ)
Настав час передачі показів електролічильника.
30 March 2023
Шановні побутові споживачі! Відсьогодні, 30 березня, і до 3 квітня включно триватиме період передачі показів електролічильника. Інформація про усі способи передачі є на нашому сайті. Радимо скористатись найбільш зручними і швидкими. Це дистанційно-електронні сервіси - VIBER і TELEGRAM.
Нагадаємо, що з VIBER від АТ «Вінницяобленерго» Ви зможете також виконати низку інших операцій, а саме - оплатити рахунок, дізнатися про вимкнення в мережі, подати заявку про відсутність електроенергії тощо.
Будь ласка, передавайте покази вчасно і матимите гарантію коректного формування рахунку за спожиту електроенергію.
Здоров’я усім, добра, перемоги і миру!