![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Нова повірочна установка для лічильників_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2024-06/snimok.jpg?itok=-J2kcpmP)
Нова повірочна установка для лічильників
24 June 2024
Після ремонту приладів обліку, ми маємо переконатися, аби лічильники повернулися до наших споживачів повністю справними і відповідали своїм характеристикам.
Для цього ми інвестували в нову повірочну установку, котра дозволить автоматизувати процес. Раніше за день вручну можна було перевірити не більше 30 лічильників, тепер - близько 100.
Це означає, що споживачі набагато швидше отримуватимуть відремонтовані прилади обліку назад.
Турбуємось про кожного. Працюємо на совість!