![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Нові знеструмлення через негоду, що не відступає._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-07/1477391482-8252.jpg?itok=zO8OnpqS)
Нові знеструмлення через негоду, що не відступає.
26 July 2023
Ще кілька годин тому ремонтно-аварійні бригади АТ "Вінницяобленерго" справилися з наслідками негоди минулої ночі, як на 22.00 годину нинішньої доби через потужний грозовий фронт в області знову сталося знеструмлення в електромережах. За повідомленням ЦДС, на поточний момент без електропостачання 122 населених пункта. З них У Гайсинській громаді - 29, Крижопільській - 12, Теплицькій - 36, Тростянецькій - 12, Тульчинській - 33. Енергетики зроблять все можливе аби відновити електропостачання.