![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Новини від наших колег з Гайсинських ЕМ (Тростянецька дільниця)._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-10/392741568_122113106522050141_1760002970430421370_n.jpg?itok=kmo0dTuf)
Новини від наших колег з Гайсинських ЕМ (Тростянецька дільниця).
16 October 2023
Електротехнічний персонал Тростянецької дільниці СО «Гайсинські ЕМ» продовжує проводити ремонтну кампанію в електромережах дільниці, спрямовану на підготовку останніх до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2023-2024 років, а також до різних сценаріїв розвитку ситуації протягом чергової воєнної зими.
Більше про це - за посиланням.