![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Новини зі Сходу від нашої ремонтної бригади._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-07/photo_2023-07-14_13-45-16.jpg?itok=Mij8dQM_)
Новини зі Сходу від нашої ремонтної бригади.
14 July 2023
Отримали фотоновини зі Сходу від нашої ремонтної бригади, яка у складі 8 працівників-високовольтників другий тиждень поспіль допомагає колегам з Акціонерне товариство "Херсонобленерго" та жителям цього краю відновлювати пошкоджені електромережі. Старший майстер Ігор Філіпович повідомив у телефонній розмові, що бригада справляється із поставленими завданнями. З його слів, усі наші працівники почуваються добре. Про все решта - розкажуть, коли повернуться. Вже скоро! Дякуємо їм за працю! Чекаємо і бажаємо безпечного завершення відрядження.