![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Оздоровче лікування для учасників бойових дій _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2019-02/37301069.jpg?itok=sd8q1l-B)
Оздоровче лікування для учасників бойових дій
13 February 2019
Нині в підрозділах ПАТ «Вінницяобленерго» працюють 49 учасників бойових дій в АТО (антитерористична операція на сході України), або ООС (операція об’єднаних сил). Відтепер кожен з колишніх бійців може пройти оздоровчо-реабілітаційне лікування в одному з найкращих санаторіїв Вінниччини, а саме в КС «Авангард», що у м. Немирів. Про це повідомив голова профкому Товариства Олександр Вдовиченко. За його словами, даний факт – це спільне рішення профспілкового комітету та дирекції ПАТ «Вінницяобленерго» на чолі з генеральним директором Андрієм Поліщуком. Щодо санаторної путівки для енергетиків - учасників бойових дій, то вона - безкоштовна, розрахована на 14 днів та передбачає повний комплекс оздоровчих реабілітаційно - лікувальних заходів.