![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 ПАТ “Вінницяобленерго” проводить соцопитування _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2014-12/kartynka_do_opytuvannya.jpg?itok=yEfiGtIL)
ПАТ “Вінницяобленерго” проводить соцопитування
22 December 2014
З метою внесення оптимальних змін до графіків аварійних відключень електроенергії, без застосування яких в області допоки не можна обійтись в силу складної ситуації в енергетичній системі України, ПАТ “Вінницяобленерго” проводить опитування усіх своїх споживачів. Графіки, які складаються з 3-ьох черг вже опубліковано на сайті Товариства (див. в рубриці “Новини”). На даний час вони є сталими. Однак, з врахуванням думки громадськості, години вимкнень можуть чергуватися. Голосувати можна на головній сторінці сайту.