![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Підвищення кваліфікації інженерів-керівників груп по роботі з побутовими споживачами СО Товариства_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2014-11/img_6805.jpg?itok=8qYwf6Vm)
Підвищення кваліфікації інженерів-керівників груп по роботі з побутовими споживачами СО Товариства
В Товаристві приділяється значна увага підвищенню кваліфікації та вдосконаленню знань працівників.
З 18 листопада триває навчання інженерів-керівників груп по роботі з побутовими споживачами міських та районних електромереж. Програма занять складена відділом по роботі з побутовими споживачами електроенергії і затверджена Ганною Пістружак – директором комерційним Товариства та розрахована на чотири дні. Слухачі курсів отримають додаткові знання з нагальних питань енергозбутової роботи. Зокрема, опрацювання розрахунків за спожиту електроенергію, Положення про укладання договорів, порядку проведення експертизи засобів обліку, порядку складання актів про порушення ПКЕЕН, порядку укладання угод реструктуризації в побуті та інші.
Окремий день виділено на опрацювання Постанови Кабінету Міністрів України №409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування" з залученням працівників Управління праці та соціальних стандартів Вінницької облдержадміністрації.