![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Підвищуємо кваліфікацію енергетиків_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-10/1_6.jpg?itok=8DXDALhe)
Підвищуємо кваліфікацію енергетиків
В Учбовому центрі АТ "Вінницяобленерго" навчання з підвищення кваліфікації працівників – це процес на постійній основі. Як повідомив майстер Учбового центру Павло Довгополий, там днями провели лабораторні роботи з групою електромонтерів з експлуатації розподільних мереж.
На заняттях навчилися:
регулювати автоматичні вимикачі 0,4 кВ;
регулювати та підготовувати до монтажу роз'єднувач РЛНД-10;
кріпити слабоізольовані (захищені) проводи на опорах та улаштовувати грозозахист ПЛЗ-10 кВ із застосуванням РДІП (розрядник довгоіскровий);
улаштовувати масляний вимикач ВММ-10 та роз'єднувач 35 кВ.
Після закінчення лабораторних робіт всі курсанти успішно пройшли теоретичний екзамен та повернулися на свої робочі місця в структурні одиниці (СО) і дільниці Товариства для проходження виробничої практики.