![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Подарунки дітям_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2020-06/bez_ymeny-1_0002_4.jpg?itok=lEaHm7Ca)
Подарунки дітям
До Міжнародного дня захисту дітей, що відзначається у перший день літа, в АТ «Вінницяобленерго» придбано учнівське приладдя. Його вже передали усім дітям наших працівників віком до 14 років. Про це повідомив голова профспілкового комітету Товариства Олександр Вдовиченко.
- Загалом придбано понад 2 тисячі комплектів учнівського приладдя. Сподіваємось, подарунки потішили дівчаток і хлопчиків у День їхнього свята. Нехай користуються на здоров’я і цікаво проводять своє дозвілля, - прокоментував Олександр Вдовиченко.
З його слів, профкомом обленерго також заплановано придбання путівок до літніх оздоровчих таборів області. Залишилось тільки дочекатися, коли закінчиться карантин і буде дозволена їх робота.
На фото: моменти передачі подарунків до структурних одиниць АТ «Вінницяобленерго», зокрема, Вінницьких міських та Калинівських ЕМ.