![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 ПРО ДЕНЬ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-02/1_2.jpg?itok=lhZeEXXC)
ПРО ДЕНЬ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
12 February 2023
Шановні споживачі! Інформуємо, що у понеділок - 13 лютого, у Вінницькій області не буде погодинних відключень та будь-яких інших обмежень електропостачання. Енергетики цього дня проводитимуть режимні вимірювання реального споживання електроенергії усіма споживачами Вінниччини.
Такий захід – це виробнича необхідність. Результати вимірювань надійдуть до НЕК «Укренерго» для визначення дозволеної величини навантаження (ліміту) на нашу область.
Тож 13 лютого використовуйте електроенергію у максимально комфортному для себе режимі.