![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Про допомогу від Міненерго. _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-04/002_0.jpg?itok=2YBnqO7T)
Про допомогу від Міненерго.
10 April 2023
Сьогодні АТ «Вінницяобленерго» відвідав Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА. Поцікавився надісланим від Міністерства енергетики України обладнанням. Обленерго отримало його для відновлення пошкоджених внаслідок варварських ракетних обстрілів енергооб’єктів.
- Це те, що ми потребували і що суттєво допоможе відновлювальному процесу та стабільній роботі електромереж області. Дякуємо державі,- наголосив генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук під час зустрічі з Сергієм Борзовим. Серед отриманого обладнання - генератори, ізолятори, вимірювальні трансформатори різних потужностей, кабель, а також високовольтні обмежувачі перенапруг.
Працюємо далі заради Перемоги. Успішного всім робочого тижня!