![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Про роботу колег Вінницьких центральних ЕМ_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2024-07/img_4828.jpg?itok=FQ48y40t)
Про роботу колег Вінницьких центральних ЕМ
03 July 2024
Жорсткіші графіки відключень електроенергії запроваджують по усій країні. Як пояснюють в «Укренерго» - це пов’язано з аномальною спекою та зростанням споживання електроенергії. Зокрема робота кондиціонерів, вентиляторів, насосних станції для набору води. Однак, вінницькі енергетики продовжують працювати над покращенням подачі світла. У селі Щітки споживачі тривалий час скаржитися на якість напруги. Майже нових 300 опор, поставили працівники Вінницьких центральних ЕМ у населеному пункті. Замінили лінії електропередач, два нових трансформатори, які забезпечать якісну подачу електрики.
Більш детально - у відео ТРК "Вінниччина"