![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Про виробничу нараду оперативного персоналу Товариства._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2021-05/0_0.jpg?itok=0uIcgZmB)
Про виробничу нараду оперативного персоналу Товариства.
26 May 2021
В Управлінні АТ «Вінницяобленерго» відбулась виробнича нарада старших диспетчерів структурних одиниць Товариства. Провів її начальник центрально-диспетчерської служби Василь Поліщук. Учасники зібрання розглянули низку робочих питань. Зокрема обговорили поточний стан справ, більш детально зупинилися на розробці графіків аварійних та погодинних відключень на 2021-2022 роки, а також визначилися з новими завданнями для оперативного персоналу підприємства.